листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.2022-30.09.2022


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци9 22.xls

Објавено на: 28.10.2022 09:13:30
Документ БР.: DOC_12298-36/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.