листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


1.Јавен Повик.pdf

Објавено на: 28.10.2022 09:26:52
Документ БР.: DOC_10109-128/2022
Урнек: Јавен повик за собрание