Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери


2.Предлог одлука за усвојување на извештајот за работењето на друштвото ....pdf
3.Предлог одлука за усвојување на годишна сметка и ревизорски извештај з....pdf
4.Предлог одлука за покривање на загубата за 2021.pdf
5.Предлог одлука за одобрување на извештајот за работењето на Одборот на....pdf
6.Предлог Одлука за назначување ревизор за 2022 година.pdf

Објавено на: 28.10.2022 09:27:01
Документ БР.: DOC_13285-211/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери