листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран билан на упех за период од 01.01-30.09


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва -2022.xls

Објавено на: 28.10.2022 09:25:02
Документ БР.: DOC_12298-37/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.