Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Број на акции

Годишна сметка 2021

Извештаи


7.Вкупен број на акции.pdf
8.Извештај на Одборот на директори за работењето во 2021.pdf
10.Годишна Сметка 2021.pdf
9.Извештај за работењето на Одборот на директори во 2021.pdf

Објавено на: 28.10.2022 09:34:12
Документ БР.: DOC_10191-637/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации