листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:
Неревидиран Биланс на успех за период 01.01.-30.09.2022 година
 


bilansi 30.09.2022.xls

Објавено на: 28.10.2022 14:19:58
Документ БР.: DOC_12298-45/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.