листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон постигнатите резултати 01.01.2022-30.092022 - Макстил АД Скопје


Образложение кон постигнатите резултати 30_09_2022.pdf

Објавено на: 31.10.2022 08:09:24
Документ БР.: DOC_10191-651/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации