Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-30.09.2022

 


Finansiski izvestai 30.09.2022.xlsx

Објавено на: 31.10.2022 14:02:40
Документ БР.: DOC_12298-70/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.