Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон  билансот на успех за периодот 01.01.-30.09.2022


Објаснување кон финансиските извештаи 30.09.2022.docx

Објавено на: 31.10.2022 14:03:25
Документ БР.: DOC_10191-660/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации