Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01/01/2022-30/09/2022


9 Месечни известувања- Popova Kula AD.xls

Објавено на: 31.10.2022 14:03:42
Документ БР.: DOC_12298-72/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.