листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за ЗК Пелагонија 01.01-30.09.2022


Неревидиран биланс на успех за ЗК Пелагонија 01.01-30.09.2022.xlsx

Објавено на: 31.10.2022 14:07:33
Документ БР.: DOC_12298-73/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.