листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на билансот на успех неконсолидиран 30.09.2022 ЗК Пелагонија АД Битола


Образложение на билансот на успех неконсолидиран 30.09.2022 ЗК Пелагонија АД Битола.doc

Објавено на: 31.10.2022 14:07:45
Документ БР.: DOC_10191-663/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации