листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД - Скопје објавува:

 


9 Месечно известување- ОКТА АД-Скопје - функција на трошоци 2022.xlsx

Објавено на: 31.10.2022 14:07:58
Документ БР.: DOC_12298-74/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.