листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД - Скопје објавува:


ОКТА АД-Скопје - Соопштение за третиот квартал од 2022 година.pdf

Објавено на: 31.10.2022 14:08:10
Документ БР.: DOC_10191-664/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации