листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје-Биланс на успех пер.01.01.-30.09.2022год.


Македонијатурист АД Ск.-Биланс на успех-01.01-30.09.2022-един. неревид .xls

Објавено на: 31.10.2022 14:08:21
Документ БР.: DOC_12298-75/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.