листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар кон Билансот на успех за пер.01.01.-30.09.2022 година


Коментар на неревидираните финансиски извештаи за периодот 01.01-30.09.2022.-.pdf

Објавено на: 31.10.2022 14:08:32
Документ БР.: DOC_10191-665/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации