листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех од 01.01-30.09.2022 за Либерти АД Скопје


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 09.2022 Либерти АД Скопје QoQ.xlsx

Објавено на: 31.10.2022 14:08:58
Документ БР.: DOC_12298-76/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.