Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува неревидираниот Биланс на успех за периодот јануари - септември 2022 година.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (6).xls

Објавено на: 31.10.2022 14:13:36
Документ БР.: DOC_12298-79/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.