листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон билансот на успех за период 01.01.-30.09.2022г.


Образложение кон Билансот на успех 01.01-30.09.2022.pdf

Објавено на: 31.10.2022 14:14:59
Документ БР.: DOC_10191-670/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации