листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување до берза 02,11,2022


Известување до Берза 02,11,2022.docx

Објавено на: 02.11.2022 14:10:16
Документ БР.: DOC_10191-682/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации