листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Тетекс АД објавува ценовно чувствителна информација


Teteks 03 11 2022 ОБЈАВА НА ЦЕНОВНО ЧУВСТВИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЈА.docx

Објавено на: 03.11.2022 14:49:56
Документ БР.: DOC_10191-683/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации