листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки донесени на Собрание на друштвото одржано на 07.11.2022 година


Собрание Одлуки 07.11.2022.pdf

Објавено на: 07.11.2022 14:10:51
Документ БР.: DOC_12283-153/2022
Урнек: Други одлуки од собрание