листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварениот консолидиран резултат Цементарница УСЈЕ АД Скопје Јануари-Септември 2022


Образложение за остварениот консолидиран резултат УСЈЕ_Јануари-Септември 2022.doc

Објавено на: 08.11.2022 14:11:48
Документ БР.: DOC_10191-684/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации