листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран Консолидиран Биланс на успех 01.01.-30.09.2022 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 09.11.2022 09:01:18
Документ БР.: DOC_12298-101/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.