листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, консолидиран Биланс на успех за РИК СИЛЕКС АД- Кратово за период 01.01-30.09.2022.


01.01.2022-30.09.2022 СИЛЕКС АД Консолидирано.xls

Објавено на: 09.11.2022 14:11:42
Документ БР.: DOC_12298-102/2022
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.