листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2022 година


Образложение кон консолидираниот Биланс на успех 01.01.2022-30.09.2022.doc

Објавено на: 09.11.2022 14:31:42
Документ БР.: DOC_10191-688/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации