листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ


Образложение за остварените резултати 30.09 2022 година.pdf

Објавено на: 09.11.2022 14:13:42
Документ БР.: DOC_10191-687/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации