Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за собрание на акционери


Предлог одлуки.pdf

Објавено на: 21.11.2022 08:31:25
Документ БР.: DOC_13285-217/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери