Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


Javen povik 23.12.2022.doc

Објавено на: 22.11.2022 14:02:33
Документ БР.: DOC_10109-134/2022
Урнек: Јавен повик за собрание