Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за Собрание на акционери


Povik za Sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 09.12.2022 08:32:30
Документ БР.: DOC_10109-137/2022
Урнек: Јавен повик за собрание