Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА ВОНРЕДНО СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


JAVEN-POVIK-ZA- ВОНРЕДНО SOBRANIE-2023.doc

Објавено на: 22.12.2022 14:10:50
Документ БР.: DOC_10109-139/2022
Урнек: Јавен повик за собрание