Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи 31.12.2021

 


Ревизија Единство 2021.pdf

Објавено на: 27.12.2022 08:49:15
Документ БР.: DOC_12304-104/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи