Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Прилог кон Предлог - Одлуката за именување независен член на Надзорниот одбор на Централна кооперативна банка АД Скопје


Прилог кон Предлог-Одлука за именување на независен член на НО на ЦКБ АД Скопје.pdf

Објавено на: 09.01.2023 15:44:49
Документ БР.: DOC_13285-0/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери