листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 40 став 5 од Правилата за котација го објавуваме следниот Календар на настани за 2023 год. на Факом АД Скопје


Календар на настани - 2023 год..doc

Објавено на: 13.01.2023 09:30:29
Документ БР.: DOC_10191-7/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации