листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука


ПРЕДЛОГ ОДЛУКА.pdf

Објавено на: 16.01.2023 14:11:51
Документ БР.: DOC_13285-1/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери