Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Комерцијална банка АД Скопје ja објавува Програмата на мерки и активности на деловната политика и Финансиски план за 2023 година.

 


Програма на мерки и активности на деловната политика и Финансиски план за 2023 година.pdf

Објавено на: 26.01.2023 15:41:00
Документ БР.: DOC_10191-45/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации