листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2022

 


Единство берза 31.12.2022.xls

Објавено на: 27.01.2023 09:27:25
Документ БР.: DOC_26445-2/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.