листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ПРЕДЛОГ ОДЛУКА ЗА СОБРАНИЕ


ПРЕДЛОГ ОДЛУКА ЗА СОБРАНИЕ.PDF

Објавено на: 30.01.2023 14:12:30
Документ БР.: DOC_13285-3/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери