листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01.-31.12.2022 година:


Неревидирани финансиски извештаи Стопанска банка АД Скопје - 31.12.2022.xls

Објавено на: 03.02.2023 14:13:48
Документ БР.: DOC_26445-6/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.