Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон остварените резултати во 2022 година.


Образлозение-финанс-резулт-за-2022.doc

Објавено на: 23.02.2023 14:11:32
Документ БР.: DOC_10191-125/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации