Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2022 - 31.12.2022 година

Вабтек МЗТ АД, Скопје

 


Wabtec MZT nerevidirani FS 31.12.2022.xls

Објавено на: 23.02.2023 14:12:32
Документ БР.: DOC_26445-16/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.