листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите 01.01.2022-31.12.2022


Образложение кон резултатите ЖАС АД Скопје-01.01.2022-31.12.2022.doc

Објавено на: 23.02.2023 14:15:32
Документ БР.: DOC_10191-127/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации