листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Тетекс АД - Тетово ги објавува неревидираните неконсолидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.- 31.12.2022


Тетекс АД - Финансиски извештаи за период 01 01 - 31.12 2022.xlsx

Објавено на: 23.02.2023 14:15:50
Документ БР.: DOC_26445-18/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.