листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидирани финансиски известаи 01.01.2022-31.12.2022


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци22.xls

Објавено на: 27.02.2023 09:41:02
Документ БР.: DOC_26445-26/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.