листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2022 до 31.12.2022


Copy of 12 Месечни известувања-Интер-трансшпед 2022.xls

Објавено на: 27.02.2023 14:40:43
Документ БР.: DOC_26445-27/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.