листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ НА ТЕХНОКОМЕРЦ АД- СКОПЈЕ  ЗА 2022 ГОДИНА


31.12.2022.xlsx

Објавено на: 27.02.2023 15:23:35
Документ БР.: DOC_26445-28/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.