листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ОСТВАРЕНИТЕ РЕЗУЛТАТИ ЗА 2022 ГОДИНА 


образложение за остварените резултати 2022 година.pdf

Објавено на: 27.02.2023 15:23:57
Документ БР.: DOC_10191-141/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации