листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2022-31.12.2022


Неревидирани финансиски извештаи 31.12.2022.xls

Објавено на: 28.02.2023 09:03:16
Документ БР.: DOC_26445-31/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.