листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период јануари-декември 2022 год.


Неревидирани фин.извештаи 31.12.2022.xls

Објавено на: 28.02.2023 14:12:12
Документ БР.: DOC_26445-36/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.