Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог Ви доставуваме финансиски извештаи неревидирани,неконсолидирани за РЖ УСЛУГИ АД Скопје,за период 01.01.2022-31.12.2022 година


RZ USLUGI FINANSISKI IZVESTAJ 01.01-31.12 NEKONSOLIDIRAN.xls

Објавено на: 28.02.2023 14:14:12
Документ БР.: DOC_26445-38/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.